Nerezová výroba

Výroba nerezového nábytku a digestoří

Nerezový nábytek odehrává velmi důležitou úlohu v kuchyňském inventáři. Musí zajišťovat podmínky pro vytváření těch nejkvalitnějších produktů. Proto se začalo používat pro jejich výrobu materiály, které splňují řadu vlastnosti potřebných pro náročné podmínky v gastronomickém prostředí.

Nerezový nábytek je odolný na nejrůznější mechanické a chemické poškození. Odolávají korozi a vlivům jako: vysoká teplota, zvýšena vlhkost. Nerez nereaguje s chemickými prostředky ani s potravinami, nezachovává pachy nebo zbytky potravin.

Nerezová ocel obecně pro gastronomický průmysl je označován podle norem: Evropská Norma EN 10088, Americká norma AIS, Německá Norma DIN. Nerezový nábytek pro gastro je vyráběn především z austenitické oceli.

Další vlastností nerezového nábytku je jeho funkčnost. Už při zpracování návrhu projektu nerezového nábytku musíme zpracovat požadavky obsluhy i investora. Nerezový nábytek je často expozičním vybavením (vitríny), nebo nábytek spojující místnosti (výdejní skříně) nebo mobilní vybavení (typu pojízdné vodní lázně). Takový nábytek samozřejmě musí usnadňovat práci zaměstnancům, a také aby esteticky ladil k ostatním zařízením, což ocení zákazníci, hlavně v případě, že kuchyň je otevřená.

Gastronomický nábytek vyznačuje estetický charakter přizpůsobený exkluzivním interiérům restaurací, zlepšují pozitivní vnímaní zákazníků a zvyšují efektivitu práce. Udržování nerezového nábytku je velmi jednoduché, díky čemu lze ušetřit mnoho času při úklidu.

Široka nabídka firmy Gastromania CZ zahrnuje zařízení pro každý typ gastronomických objektů jako: luxusní restaurace, cukrárny, školní jídelny, závodní jídelny. V naší nabídce naleznete různé druhy nábytku jako: stoly, mycí stoly, dřezy, vany, digestoře, různé druhy poliček, nerezové regály s plnými i perforovanými policemi, skříňky, velké skříně, přepravní vozíky. Zákazníky jistě osloví velmi zajímavá nabídka výroby nábytku na zakázku podle zákazníkem uvedených rozměrů. Rovněž je možné upravit rozměry u položek figurujících v katalogu. Velmi častou variantou je zhotovování podstavců pod různá zařízení jako jsou myčky, konvektomaty, řeznické špalky, pizza pece.

Při výběru nábytku je důležité dodržet projekt, konstrukci nábytku a vybrat vhodný materiál pro výrobu. Z toho důvodu je nábytek z nerezové oceli jedinou správnou volbou, oceňovanou odborníky z celého světa.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím