Profesionální poklice k hrncům – bohatá nabídka, atraktivní ceny!

Náš sortiment zahrnuje širokou nabídku poklic k hrncům z nerezové oceli a skla k profesionálním hrncům vhodných do gastronomických zařízeních. Jedná se o nenahraditelné příslušenství, které má v kuchyni řadu funkcí. Jsou především skvělou ochranou, protože poskytují účinnou ochranu před znečištěním, které by se mohlo objevit během přípravy jídel. Ideálně se osvědčí i v případě, že je nutné urychlit proces vaření vody, a také pro dušení jídel, která je třeba neustále udržovat ve velmi vysoké teplotě. Naše poklice k hrncům jsou nenahraditelné!

číst dál >

Jaké poklice k hrncům jsou dostupné v naší nabídce internetového obchodu?

V naší nabídce jsou dostupné nejen poklice k hrncům vyrobené z nerezové oceli, ale i skleněné modely. Každý z těchto produktů má jiné výhody a my je nabízíme v mnoha variantách. Jednotlivé modely se liší například typem použitého povrchu (saténová nebo leštěná), materiálem (nerezová ocel, hliník, Pyrex, mosaz) a samozřejmě průměrem, který je v rozmezí 85 až 600 mm.

Poklice k hrncům skleněné, nebo nerezové? Který typ vybrat?

Nebude velkým překvapením, když napíšeme, že kuchyň je dobré vybavit jedním i druhým modelem. Poklice k hrncům vyrobené z nerezové oceli nabízejí především antikorozní vlastnosti, a to znamená, že jsou odolné vůči vodě, chemickým činitelům, vysokým a nízkým teplotám a dalším vnějším vlivům. Jsou to také extrémně trvanlivé doplňky – odolné proti mechanickému poškození, pádům z velké výšky a dalším poškozením.

Vysoká kvalita poklic k hrncům jsou dostupné v obchodě Gastromania.cz

Každý model – skleněný i nerezový – je vybaven ergonomickým úchytem, který se stabilně drží v ruce a umožňuje bezpečné používání poklice. Srdečně zveme ke shlédnutí celé nabídky a v případě dotazů Vám jsme k dispozici.