Akce

Vitrína Roll-Top kulatá s tácem z břidlicového kamene ø 380 mm | APS, 01000

01000


  • 1 969 Kč s DPH 1 628 Kč bez DPH 1 575 Kč s DPH 1 302 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 240 mm
průměr 380 mm
materiál: nerezová ocel, plast, kámen břidlice
barva: nerez (inox), černá, průhledná
včetně poklice: Ano
tvar: kulatý
cena za: sadu

Vitrína Roll-Top kulatá s tácem z břidlicového kamene ø 380 mm | APS, 01000 - Popis produktu

Poklop Roll-Top s tácem z břidlicového kamene 01000 tác z břidlice je s průměrem 33 cm a s tloušťkou 0,6-0,9 cm. Tác z vysoce kvalitní nerezové oceli je s průměrem 38 cm. Poklop je vysoký 24 cm je vyrobena z průhledného plastu a je s chromovaným úchytem. Sada je vhodná k servírování pokrmů, mezi které lze zařadit dezerty, předkrmy, teplé a studené pokrmy, například jako je sushi. Poklop Roll-Top lze snadno otevřít, díky čemu je vhodný právě do cateringů či na švédské stoly. A také poklop uchovává potraviny déle čerstvé.

Vitrína Roll-Top kulatá s tácem z břidlicového kamene ø 380 mm | APS, 01000 - Recenze zákazníků

Vitrína Roll-Top kulatá s tácem z břidlicového kamene ø 380 mm | APS, 01000 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Vitrína Roll-Top kulatá s tácem z břidlicového kamene ø 380 mm | APS, 01000 - product.attachment

Vhodné pro Vitrína Roll-Top kulatá s tácem z břidlicového kamene ø 380 mm | APS, 01000

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím