Akce

Tác na servírovaní s úchyty a poklopem GN 1/1, obdélníkový | APS, Hochstapler

11302


  • 2 915 Kč s DPH 2 409 Kč bez DPH 2 332 Kč s DPH 1 927 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

rozměr GN: GN 1/1 (530x325 mm)
délka 530 mm
šířka/hloubka 325 mm
výška 105 mm
materiál: nerezová ocel, plast
barva: nerez (inox), průhledná
včetně poklice: Ano
tvar: obdélníkový
cena za: sadu
povrch: leštěný

Tác na servírovaní s úchyty a poklopem GN 1/1, obdélníkový | APS, Hochstapler - Popis produktu

Tác servírovací s úchyty GN 1/1 a s poklopem 11302 ze série Hochstapler s rozměry 53×32,5×10,5 cm je vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli. Poklop je vyroben z průhledného a odolného plastu. Tác je vhodný do všech gastronomických zařízeních, jako jsou například hotely, restaurace, cukrárny, jídelny, bufety, ale i během cateringů či na švédských stolech, jako jsou například hotely, restaurace, cukrárny, jídelny, bufety, ale i během cateringů či na švédských stolech k servírování pokrmů, jako jsou hlavně předkrmy a dezerty. Ale také je vhodný k servírování sýrů , klobás a salámů.Nelze jej mýt v myčce na nádobí a lze jej stohovat.

Tác na servírovaní s úchyty a poklopem GN 1/1, obdélníkový | APS, Hochstapler - Recenze zákazníků

Tác na servírovaní s úchyty a poklopem GN 1/1, obdélníkový | APS, Hochstapler - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Tác na servírovaní s úchyty a poklopem GN 1/1, obdélníkový | APS, Hochstapler - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Tác na servírovaní s úchyty a poklopem GN 1/1, obdélníkový | APS, Hochstapler

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím