Akce

Válec na syrové produkty 4 mm | FEUMA, 7111010

7111010


  • 7 841 Kč s DPH 6 480 Kč bez DPH 7 449 Kč s DPH 6 156 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

Válec na syrové produkty 4 mm | FEUMA, 7111010 - Popis produktu

Pro výrobu nejjemnějších produktů syrové stravy z různých druhů ovoce a zeleniny, jako bulevnin, jablek, mrkve, a dále pro zpracování ořechů, mandlí, citronátu, čokolády atd.

Válec na syrové produkty 4 mm | FEUMA, 7111010 - Recenze zákazníků

Válec na syrové produkty 4 mm | FEUMA, 7111010 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Válec na syrové produkty 4 mm | FEUMA, 7111010 - product.attachment

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím