O nás

Pokud chceme být úspěšnými, nestačí pouze mnoholetá zkušenost a velký kapitál, ale je potřeba mít „něco navíc” jako je vášeň, píle, nadšení. Činnost jsme začali v roce 2011 jako mladí, ctižádostiví a kreativní lidé. Jsme rychle se rozvíjející firmou na gastronomickém trhu. Spolupracujeme s největšími a spolehlivými dodavateli, což dokládají naše certifikáty, ale rovněž jsme dovozci zahraničního zboží. Díky úspěchům máme nejlépe vybavený internetový obchod v České republice www.gastromania.cz, kde najdete desítky tisíc výrobků. Firma GASTROMANIA CZ se zabývá kompletním vybavením gastronomických provozoven jako jsou restaurace, kavárny, bary, jídelny, školní kuchyně, hotely, cukrárny, pizzerie, pekárny, řeznictví, uzenářství apod., ale také máme bohatou nabídku kuchýňského, stolního a barového inventáře.

Síla a základ naší firmy jsou bezesporu lidé. Harmonický a vyškolený personál, nadšení lidé s pozitivní energii, empatií a pokorou. Pro nás neexistuje slovo „nemožné”. Je to pro nás nová výzva jak dosáhnout úspěchu.

Proč s námi spolupracovat?

  • Široká nabídka,
  • Rychlý a snadný kontakt,
  • Nabízíme individuální schůzku s klientem,
  • Zaručujeme spolehlivé a profesionální jednání,
  • Specializujeme se na individuální potřeby naších zákazníků,

Nabídky na míru

Spolupráce s klientem je již vítaná v první fázi plánování investice. Díky tomu snadněji předejdeme zbytečnému navýšení ceny přestavby. Náš odborný specialista zaručuje preciznost a nejlepší využití provozovny.

Uvítáme spolupráci s klientem již ve fázi plánování investice.

Naše společnost nabízí profesionální provedení technologických projektů, restaurací, barů, školních jídelen, kuchyní , ale rovněž vybavení a inventáře nových nebo stávajících provozoven.
Zajišťujeme kompletní služby od projektování, realizace, odborné montáže, zaškolení personálu, záručního a pozáručního servisu.
Navrhneme na míru využití a přizpůsobení nerezového nábytku a nezbytných gastronomických zařízení. Kromě toho splňujeme přísná kritéria předepsaných hygienických norem a požadavky HACCP. Nabízíme rovněž přípravu projektů, které jsou potřebné pro dotace z Evropské Unie.

Inovace

Jen u nás najdete pestrou, bohatou a přehlédnou nabídku. Díky neustálému rozvoji a rozšiřování nabídky v našem internetovém obchodě najdete fotky každého produktu, cenu a možné slevy.

Poradenství

Nabízíme bezplatně prezentaci výrobků v našem showroomu, v sídle firmy, kde máme stálou expozici, ale rovněž i u klienta.

Školení a montáž

Vyškolení technici firmy Gastromania zaručují komplexní montáž veškerých gastronomických zařízení.

Záruční a pozáruční servis

Jsme si plně vědomí toho, jak důležitá je pro zákazníka záruka v případě potřeby i rychlá odborná pomoc. Spolehlivost, zkušenosti a často tvrdá práce v obtížných podmínkách, nám umožnily získat skupinu spokojených a věrných zákazníků, kteří se na nás můžou vždy spolehnout . Neztotožňujeme se ze zásadou „prodat-zapomenout“. Pro nás prodej je novou výzvou, novou možností, novou perspektivou!
Vzhledem k velikosti našeho obchodu a zákazníkům po celé České republice, máme síť autorizovaných techniků, díky kterým můžeme zajistit rychlou pomoc.
Záruka zařízení je 12 až 24 měsíců (v případě koupě na firmu).
Podrobnosti najdete v obchodních podmínkách našeho internetového obchodu. Nabízíme také pozáruční servis. Máme sklad náhradních dílů. Jsme otevření veškerým informacím, námětům, pro neustále zlepšovaní a dosahování nových cílů.

Tým Gastromania

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím