Akce

Sada, chlazený tác GN 1/1, klon | APS, Frames

13940


  • 9 807 Kč s DPH 8 105 Kč bez DPH 7 845 Kč s DPH 6 484 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

rozměr GN: GN 1/1 (530x325 mm)
délka 530 mm
šířka/hloubka 325 mm
výška 85 mm
materiál: nerezová ocel, dřevo
barva: přírodní
včetně poklice: Ne
tvar: obdélníkový
cena za: sadu

Sada, chlazený tác GN 1/1, klon | APS, Frames - Popis produktu

Sada z nerezové oceli: tác GN 1/1 + chlazený, dřevěný podstavec. (barva klon).Ideální pro „švedské stoly“. Struktura těchto prvků sloužící pro expozici výrobků APS Frames, jsou založené na standardních velikostech GN. Týká se také polyratanových košů. Jednotlivé prvky lze stohovat, promýšlený a funkční design je praktický nemožné poškrábat během dopravy nebo skladování.

Sada, chlazený tác GN 1/1, klon | APS, Frames - Recenze zákazníků

Sada, chlazený tác GN 1/1, klon | APS, Frames - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Sada, chlazený tác GN 1/1, klon | APS, Frames - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Sada, chlazený tác GN 1/1, klon | APS, Frames

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím