Akce

Sada, chlazený tác GN 1/1 s poklopem roll-top, inox | APS, Frames

12941


  • 12 210 Kč s DPH 10 091 Kč bez DPH 9 768 Kč s DPH 8 072 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

rozměr GN: GN 1/1 (530x325 mm)
délka 530 mm
šířka/hloubka 325 mm
výška 255 mm
materiál: nerezová ocel, polykarbonát
barva: nerez (inox)
včetně poklice: Ano
tvar: obdélníkový
cena za: sadu

Sada, chlazený tác GN 1/1 s poklopem roll-top, inox | APS, Frames - Popis produktu

Sada z nerezové oceli: tác GN 1/1 + chlazený podstavec a poklop roll-top. Ideální pro „švedské stoly“. Struktura těchto prvků sloužící pro expozici výrobků APS Frames, jsou založené na standardních velikostech GN. Týká se také polyratanových košů. Jednotlivé prvky lze stohovat, promýšlený a funkční design je praktický nemožné poškrábat během dopravy nebo skladování.

Sada, chlazený tác GN 1/1 s poklopem roll-top, inox | APS, Frames - Recenze zákazníků

Sada, chlazený tác GN 1/1 s poklopem roll-top, inox | APS, Frames - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Sada, chlazený tác GN 1/1 s poklopem roll-top, inox | APS, Frames - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Sada, chlazený tác GN 1/1 s poklopem roll-top, inox | APS, Frames

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím