Stojan bufetový univerzální gn 1/2, dvoupatrový | APS, Doppeldecker

11553


  • 2 363 Kč s DPH 1 953 Kč bez DPH 1 890 Kč s DPH 1 562 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 290 mm
šířka/hloubka 270 mm
výška 350 mm
materiál: chromovaná ocel
počet pater 2 ks
barva: nerez (inox)
včetně nádob gn: Ne

Stojan bufetový univerzální gn 1/2, dvoupatrový | APS, Doppeldecker - Popis produktu

Stojan bufetový pro GN – 2 stojany, snadná montáž, stojany z chromované oceli, vzdálenost mezi stojany 26 cm, robustní výroba. Obrázek je ilustrační, v ceně je pouze stojan, košíky a víka nejsou součástí (lze dokoupit).

Stojan bufetový univerzální gn 1/2, dvoupatrový | APS, Doppeldecker - Recenze zákazníků

Stojan bufetový univerzální gn 1/2, dvoupatrový | APS, Doppeldecker - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Stojan bufetový univerzální gn 1/2, dvoupatrový | APS, Doppeldecker - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím