Akce

Obdélníkový servírovací tác s hladkým okrajem 480x300 mm | APS, Finesse

01318


  • 531 Kč s DPH 439 Kč bez DPH 425 Kč s DPH 351 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 480 mm
šířka/hloubka 300 mm
materiál: nerezová ocel
barva: nerez (inox)
tvar: obdélníkový
cena za: kus
povrch: leštěný

Obdélníkový servírovací tác s hladkým okrajem 480x300 mm | APS, Finesse - Popis produktu

Tác obdélníkový servírovací s hladkým okrajem 01318 ze série Finesse s rozměry 48×30 cm je vyrobený z vysoce kvalitní nerezové oceli 18/0. Tác je vhodný do všech gastronomických zařízeních, jako jsou například hotely, restaurace, cukrárny, jídelny, bufety, ale i během cateringů či na švédských stolech, jako jsou například hotely, restaurace, cukrárny, jídelny, bufety, ale i během cateringů či na švédských stolech k servírování pokrmů, jako jsou hlavně předkrmy a dezerty. Ale také je vhodný k servírování sýrů , klobás a salámů.Lze jej mýt v myčce na nádobí a lze jej stohovat.

Obdélníkový servírovací tác s hladkým okrajem 480x300 mm | APS, Finesse - Recenze zákazníků

Obdélníkový servírovací tác s hladkým okrajem 480x300 mm | APS, Finesse - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Obdélníkový servírovací tác s hladkým okrajem 480x300 mm | APS, Finesse - product.attachment

Vhodné pro Obdélníkový servírovací tác s hladkým okrajem 480x300 mm | APS, Finesse

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím