Tác z nerezové oceli 290x200 mm | APS, Pure

30121


  • 738 Kč s DPH 610 Kč bez DPH 591 Kč s DPH 488 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 290 mm
šířka/hloubka 200 mm
materiál: nerezová ocel
barva: nerez (inox)
tvar: obdélníkový
cena za: kus

Tác z nerezové oceli 290x200 mm | APS, Pure - Popis produktu

Tác 30121 ze série Pure s rozměry 29×20 cm je vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli. Je vhodný do všech gastronomických zařízeních, jako jsou například hotely, restaurace, cukrárny, jídelny, bufety, ale i během cateringů či na švédských stolech, jako jsou například hotely, restaurace, cukrárny, bufety k servírování pokrmů, mezi které lze zařadit dezerty, předkrmy. Lze jej mýt i v myčce na nádobí, a lze jej stohovat. Je vhodný také k servírování misek čtvercových, které jsou vyrobeny z melaminu s indexem 83414 a 83466.

Tác z nerezové oceli 290x200 mm | APS, Pure - Recenze zákazníků

Tác z nerezové oceli 290x200 mm | APS, Pure - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Tác z nerezové oceli 290x200 mm | APS, Pure - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Tác z nerezové oceli 290x200 mm | APS, Pure

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím