Akce

Poklop na tácy GN 1/1 s výsekem na úchyty | APS, 11305

11305


  • 1 182 Kč s DPH 977 Kč bez DPH 946 Kč s DPH 781 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

rozměr GN: GN 1/1 (530x325 mm)
délka 530 mm
šířka/hloubka 325 mm
výška 90 mm
materiál: plast
barva: průhledná
tvar: obdélníkový
cena za: kus
povrch: leštěný

Poklop na tácy GN 1/1 s výsekem na úchyty | APS, 11305 - Popis produktu

Poklop na tác 11305 ze série Hochstapler s rozměry 53×32,5×10,5 cm je vyrobeny z průhledného, voděodolného a odolného plastu. Je vhodný do všech gastronomických zařízeních, jako jsou například hotely, restaurace, cukrárny, jídelny, bufety, ale i během cateringů či na švédských stolech, jako jsou například hotely, restaurace, cukrárny, jídelny, bufety, ale i během cateringů či na švédských stolech k servírování pokrmů. Nelze jej mýt v myčce na nádobí a lze jej stohovat.

Poklop na tácy GN 1/1 s výsekem na úchyty | APS, 11305 - Recenze zákazníků

Poklop na tácy GN 1/1 s výsekem na úchyty | APS, 11305 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Poklop na tácy GN 1/1 s výsekem na úchyty | APS, 11305 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Poklop na tácy GN 1/1 s výsekem na úchyty | APS, 11305

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím