Akce

Mísa obdélníková z melaminu 230x235 mm, černá | APS, Zen

83736


  • 464 Kč s DPH 383 Kč bez DPH 371 Kč s DPH 307 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 230 mm
šířka/hloubka 235 mm
výška 55 mm
materiál: melamin
Část sady: mísa
barva: černá
cena za: kus

Mísa obdélníková z melaminu 230x235 mm, černá | APS, Zen - Popis produktu

Mísa z melaminu obdélníková 83736 ze série Zen s rozměry 23,5×23×5,5 cm je vyrobena z černého melaminu. Teplotní rozpětí používání melaminu je od -30 do +70°C. Melamin je vzhledově podobný porcelánu. Melamin je odolný vůči mechanickému poškození, jako je potlučení, nebo poškrábání. Mísa obdélníková z černého melaminu 23×23,5 cm je vhodná k servírování ve všech gastronomických zařízeních, jako jsou například hotely, restaurace, cukrárny, jídelny, bufety, ale i během cateringů či na švédských stolech. Lze ji mýt i v myčce na nádobí a lze ji stohovat.

Mísa obdélníková z melaminu 230x235 mm, černá | APS, Zen - Recenze zákazníků

Mísa obdélníková z melaminu 230x235 mm, černá | APS, Zen - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Mísa obdélníková z melaminu 230x235 mm, černá | APS, Zen - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Mísa obdélníková z melaminu 230x235 mm, černá | APS, Zen

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím