Akce

Lopatka 28 cm | STALGAST, 503205

503205


  • 208 Kč s DPH 172 Kč bez DPH 198 Kč s DPH 163 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 115 mm
Šířka 90 mm
materiál: nerezová ocel, plast

Popis a informace

Lopatka s délkou 28 cm od firmy Stalgast s indexem 503205 je vyrobena z nerezové oceli. lze s ní jak otáčet, přenášet, ale i porcovat jídla, je vhodná do restaurací, jídelen, hotelů, a dalších gastronomických zařízení. Lze ji mýt jak ručně, tak i v myčce na nádobí.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.