Akce

Odstředivka na salát 25 l | HENDI, 222560

222560


  • 6 233 Kč s DPH 5 152 Kč bez DPH 6 078 Kč s DPH 5 023 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 7 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

průměr 440 mm
objem 25 l
materiál: plast
barva: zelená
cena za: sadu
povrch: saténový
nátěr: žádný

Odstředivka na salát 25 l | HENDI, 222560 - Popis produktu

Odstředivkana saláty ideální k vysušení velkého množství zeleniny nebo ovoce po umytí. Jednoduchá v použití. Vyndavací vnitřní koš.

Odstředivka na salát 25 l | HENDI, 222560 - Recenze zákazníků

Odstředivka na salát 25 l | HENDI, 222560 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Odstředivka na salát 25 l | HENDI, 222560 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím