Ohřívač na čokoládu - 1,8 l, Šedá - MC09G | MARTELLATO, Mini Meltinchoc

MC09G


  • 6 002 Kč s DPH 4 960 Kč bez DPH 4 801 Kč s DPH 3 968 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 260 mm
Šířka 260 mm
výška 160 mm
příkon 0.09 kW
napětí: 230 V
materiál: hliník, plast
váha 1.5 kg
objem 1.8 l
třida nerezové oceli: 18/0
napájení: elektrické

Ohřívač na čokoládu - 1,8 l, Šedá - MC09G | MARTELLATO, Mini Meltinchoc - Popis produktu

Ohřívač na čokoládu MC09G je inovativní produkt italské firmy Martellato a je vyroben z velmi kvalitního plastu, který je obzvlášť odolný vůči vysokým teplotám a nárazům. Tento ohřívač se hodí pro výrobu drobných pralinek a čokolád, ocení ho ale i ve zmrzlinárnách pro dekorace zmrzlin. Díky modernímu vzhledu a designu, nic nebrání v používání tohoto ohřívače přímo před zákazníky. Ohřívač na čokoládu MC09G má vyjímatelnou hliníkovou nádobu, je šedý a má celkové rozměry 26×26×16 cm, objem 1,8 l. Tento produkt doporučujeme zákazníkům pro profesionální i domácí využití.

Ohřívač na čokoládu - 1,8 l, Šedá - MC09G | MARTELLATO, Mini Meltinchoc - Recenze zákazníků

Ohřívač na čokoládu - 1,8 l, Šedá - MC09G | MARTELLATO, Mini Meltinchoc - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Ohřívač na čokoládu - 1,8 l, Šedá - MC09G | MARTELLATO, Mini Meltinchoc - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Ohřívač na čokoládu - 1,8 l, Šedá - MC09G | MARTELLATO, Mini Meltinchoc

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.