Akce

Džbánek na omáčky, dipy z melaminu 1l, bílý | APS, Casual

83867


  • 1 174 Kč s DPH 970 Kč bez DPH 939 Kč s DPH 776 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 215 mm
průměr 120 mm
objem 1 l
materiál: melamin
barva: bílá
cena za: kus

Džbánek na omáčky, dipy z melaminu 1l, bílý | APS, Casual - Popis produktu

Omáčník z melaminu 83867 ze série Casual s průměrem 12 cm, výškou 21,5 cm a objemem 1 l je vyrobený z bílého melaminu. Teplotní rozpětí používání melaminu je od -30 do +70°C. Melamin je vzhledově podobný porcelánu. Melamin je odolný vůči mechanickému poškození, jako je potlučení, nebo poškrábání. Omáčník je vhodný k servírování ve všech gastronomických zařízeních, jako jsou například hotely, restaurace, cukrárny, jídelny, bufety, ale i během cateringů či na švédských stolech, jako jsou například hotely, restaurace a cateringy. Lze jej mýt i v myčce na nádobí. Omáčník má protiskluzové nožky.

Džbánek na omáčky, dipy z melaminu 1l, bílý | APS, Casual - Recenze zákazníků

Džbánek na omáčky, dipy z melaminu 1l, bílý | APS, Casual - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Džbánek na omáčky, dipy z melaminu 1l, bílý | APS, Casual - product.attachment

Vhodné pro Džbánek na omáčky, dipy z melaminu 1l, bílý | APS, Casual

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím