Akce

Chladicí sprej - 400 ml – Cooler Decor | SILIKOMART, Food

73.145.99.0001


  • 710 Kč s DPH 617 Kč bez DPH 688 Kč s DPH 598 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

objem 0.4 l

Chladicí sprej - 400 ml – Cooler Decor | SILIKOMART, Food - Popis produktu

Chladicí sprej Cooler Decor je inovativní výrobek italské firmy Silikomart, který je určen jak pro profesionální provozovny, tak pro individuální využití jednotlivých zákazníků. Sprej je určen pro rychlé zchlazení cukrářských dekorací z čokolády či cukru. Chladicí sprej 73.145.99.0001 je AZO free a je dostupný v 400 ml balení. Doporučujeme profesionálním i jednotlivým zákazníkům.

Chladicí sprej - 400 ml – Cooler Decor | SILIKOMART, Food - Recenze zákazníků

Chladicí sprej - 400 ml – Cooler Decor | SILIKOMART, Food - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Chladicí sprej - 400 ml – Cooler Decor | SILIKOMART, Food - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.