Akce

Potravinářské lepidlo CMC - 40 gr -Additivi CMC | SILIKOMART, Food

73.101.99.0001


  • 157 Kč s DPH 136 Kč bez DPH 152 Kč s DPH 132 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

váha 0.04 kg

Potravinářské lepidlo CMC - 40 gr -Additivi CMC | SILIKOMART, Food - Popis produktu

Jedlé potravinářské lepidlo CMC vyrábí italská firma Silikomart. Rychlý a snadný způsob jak připevnit cukrářské dekorace, stabilizovat či zlepšit pružnost cukrové hmoty, glazury a marcipánu. Je bez vůniě a AZO free, zlepšuje pružnost a lepivost a zamezuje vzniku prasklin v dekoracích. Potravinářské lepidlo 73.101.99.0001 je zapotřebí rozpustit ve vodě (pro lepení) nebo přidat do cukrové hmoty (pro zlepšení pružnosti). Balení obsahuje 40 g lepidla, které se hodí jak v profesionálních cukrárnách, tak v domácích kuchyních.

Potravinářské lepidlo CMC - 40 gr -Additivi CMC | SILIKOMART, Food - Recenze zákazníků

Potravinářské lepidlo CMC - 40 gr -Additivi CMC | SILIKOMART, Food - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Potravinářské lepidlo CMC - 40 gr -Additivi CMC | SILIKOMART, Food - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.