Novinka Akce

Vykrajovátko na těsto a cukrovou hmotu – panáček 89x114x25 mm | SILIKOMART, Baby Cutter

70.100.02.0060


  • 146 Kč s DPH 121 Kč bez DPH 140 Kč s DPH 116 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

délka 89 mm
Šířka 114 mm
výška 25 mm
cena za: sadu
povrch: saténový
nátěr: žádný

Vykrajovátko na těsto a cukrovou hmotu – panáček 89x114x25 mm | SILIKOMART, Baby Cutter - Popis produktu

Vykrajovátka na cukrovou hmotu, marcipán a těsto BABY CUTTER ACC076 ve tvaru perníkového panáčka hnědé barvy, vyrábí italská firma Silikomart, která má v nabídce vždy inovativní řešení pro mistry cukráře, zmrzlinárny a gastronomické provozovny. Výrobky jsou vždy kvalitně zpracované a vyrobené z prvotřídního plastu. Sada 70.100.02.0060 obsahuje 2 vykrajovátka o rozměrech: 89 × 114 × 25 mm. Plastový cutter BABY CUTTER ACC076 ve tvaru perníkového panáčka s pravidelným a hladkým okrajem, je vhodný pro využití v profesionálních cukrárnách, pekárnách a gastronomických provozovnách, ale ocení ho i nadšenci domácího pečení.

Vykrajovátko na těsto a cukrovou hmotu – panáček 89x114x25 mm | SILIKOMART, Baby Cutter - Recenze zákazníků

Vykrajovátko na těsto a cukrovou hmotu – panáček 89x114x25 mm | SILIKOMART, Baby Cutter - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Vykrajovátko na těsto a cukrovou hmotu – panáček 89x114x25 mm | SILIKOMART, Baby Cutter - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.