Akce

Lžička na vajíčka, Sada 6 ks | HENDI, 441503

441503


 • 117 Kč s DPH 96 Kč bez DPH 99 Kč s DPH 82 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  99 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 7 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

materiál: hliník
prvek ze sady příborů: lžička
počet v sadě 6 ks
cena za: kus

Lžička na vajíčka, Sada 6 ks | HENDI, 441503 - Popis produktu

Lžička na vajíčka z bílého plastu. Sada 6 kusů

Lžička na vajíčka, Sada 6 ks | HENDI, 441503 - Recenze zákazníků

Lžička na vajíčka, Sada 6 ks | HENDI, 441503 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Lžička na vajíčka, Sada 6 ks | HENDI, 441503 - product.attachment

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím