Novinka

Etažér čtyřpatrový, 51 cm | ALCAS, 054/4

054/4


  • 365 Kč s DPH 302 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 72 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 20 ks nebo více

Informace

výška 510 mm
průměr 340 mm
materiál: plast
barva: bílá
cena za: sadu
třida nerezové oceli: 18/0
povrch: saténový
nátěr: žádný
počet pater 4 ks

Popis a informace

Etažér čtyřpatrový od firmy Alcas s rozměry 34×31×24,5×19,5 cm s výškou 51 cm je vyrobeny z bílého plastu. Etažér je vhodný k servírování dezertů ve všech gastronomických zařízení. Etažér je dodáván rozložený, a lze jej složit ve verzi s jedním, dvěma, třemi nebo čtyřmi patry.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.