Novinka

Etažér třípatrový, 35,5 cm | ALCAS, 054/3

054/3


  • 308 Kč s DPH 255 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 72 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 20 ks nebo více

Informace

výška 355 mm
průměr 340 mm
materiál: plast
barva: bílá
cena za: sadu
třida nerezové oceli: 18/0
povrch: saténový
nátěr: žádný
počet pater 3 ks

Popis a informace

Etažér třípatrový od firmy Alcas s rozměry 34×24,5×19 cm s výškou 35,5 cm je vyrobeny z bílého plastu. Etažér je vhodný k servírování dezertů ve všech gastronomických zařízení. Etažér je dodáván rozložený, a lze jej složit ve verzi s jedním, dvěma nebo třemi patry.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.