Kotouč na krájení tenkých plátků 3 mm, s 1 ostřím | HÄLLDE, RG-100

63161


  • 5 675 Kč s DPH 4 690 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 3 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

počet v sadě 1 ks
cena za: kus

Kotouč na krájení tenkých plátků 3 mm, s 1 ostřím | HÄLLDE, RG-100 - Popis produktu

Kotouč na krájení tenkých plátků3 mm, 1 ostří. Možnost dávat do myčky na nádobí. Určené pro krájení plátků tvrdých a také měkkých výrobků. Např. kořenová zelenina, cibule, pórek, paprika, jablko, ovoce citrusové, okurky, krouhání zeleniny

Kotouč na krájení tenkých plátků 3 mm, s 1 ostřím | HÄLLDE, RG-100 - Recenze zákazníků

Kotouč na krájení tenkých plátků 3 mm, s 1 ostřím | HÄLLDE, RG-100 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Kotouč na krájení tenkých plátků 3 mm, s 1 ostřím | HÄLLDE, RG-100 - product.attachment

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím