Plynové varné stoličky

Plynové varné stoličky jsou určeny pro profesionální použití v podnicích hromadného stravování jako školní a závodní kuchyně, restaurace ale také prádelny, farmy, zemědělské družstva, proškoleným personálem. Plynové stoličky v celonerezovém provedení se používá pro tepelné zpracování všech druhů potravin vyžadujících vaření, smažení, ohřívání atd. Jsou určeny pro použití v podnicích hromadného stravování pro ohřívev jídel, na farmách a zemědělských družstvech k přihřívání krmiva pro zvířata nebo vaření velkého množství vody. Pro připojení plynové stoličky je nutný stroj plynu v místnosti ve které bude umístěna. Zařízení může být také připojeno k plynové láhvi na propan-butan co významně ulehčuje pozdější manipulaci se stoličkou – například můžeme stoličku využít jako přenosné varné zařízení během venkovních akcí, rautů a zahradních slavnostech.
Konstrukce modelů dostupných na trhu je vyrobena z nerezové oceli ve formě rámu nebo zabudovaného zařízení z valcovaného nerezového plechu (nejčastější 1.4301). V zabudovaných zařízeních je vrchní deska na které je umístně hořák vytvarována takovým způsobem že případné tekutiny které vytečou z hrnce nevniknou dovniř stoličky. Rošt na kterém se umísťuje nádobí může být vyroben třemi způsoby provedení:

Výrobce
Cena bez DPH
od do
Materiál
Druh plynu
Délka
od do
šířka/hloubka
od do
Výška
od do
Příkon
od do
Počet hořáků
od do
Použité filtry: Odstranit filtry

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím