Silikonová cukrářská podložka - skleněné vlákno 400x300 mm | SILIKOMART, Fiberglas 5

40.626.87.0000


  • 384 Kč s DPH 318 Kč bez DPH 373 Kč s DPH 308 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 10 ks nebo více

Informace

délka 400 mm
šířka/hloubka 300 mm
materiál: silikon

Silikonová cukrářská podložka - skleněné vlákno 400x300 mm | SILIKOMART, Fiberglas 5 - Popis produktu

Silikonová podložka vyztužená skleněnými vlákny 40×30 cm, kterou vyrábí italská firma Silikomart, umožňuje péct sušenky, chladit či tvarovat čokoládu, cukrovou hmotu a jiné suroviny. Silikonová podložka je ideální řešení pro mnohé cukráře, zaměstnance cukrářských manufaktur, restauračních a hotelových kuchyní, kaváren či cateringových firem. Silikonová podložka na pečené produkty 40.626.87.0000 je vyrobena z prvotřídního materiálu a zaručuje tak perfektní výsledek, snadnou a rychlou výrobu a nenáročné skladování. Garance odolnosti vůči teplotám -60°C do +230°C.

Silikonová cukrářská podložka - skleněné vlákno 400x300 mm | SILIKOMART, Fiberglas 5 - Recenze zákazníků

Silikonová cukrářská podložka - skleněné vlákno 400x300 mm | SILIKOMART, Fiberglas 5 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Silikonová cukrářská podložka - skleněné vlákno 400x300 mm | SILIKOMART, Fiberglas 5 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím