Novinka Akce

Sada pro výrobu dekorací Goccia | SILIKOMART, Goccia

25.101.99.0065


  • 591 Kč s DPH 488 Kč bez DPH 567 Kč s DPH 469 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 4.5 mm
průměr 260 mm
materiál: silikon
cena za: sadu
povrch: saténový
nátěr: žádný

Sada pro výrobu dekorací Goccia | SILIKOMART, Goccia - Popis produktu

Silikonová forma Goccia pro vytvoření dekorace na kulatých moučnících a dezertech vyrábí italská firma SILIKOMART. Průměr 60-260 mm, výška 4,5 mm. Díky formě je možné vytvořit designové čokoládové dekorace, kterými lze obepnout kulaté moučníky a dezerty. V sadě je také nelepící PVC páska – 10m x 5cm, a stěrka se kterou lze jednoduše vyrovnat pásku a rovnoměrně naplnit formu. Ideální pro cukrárny, kavárny, cateringové firmy, ale také pro domácí pečení. Velmi kvalitní provedení výrobku * sada pro tvoření dekorací Goccia 25.101.99.0065* zaručuje ty nejlepší výsledky při pečení a dlouhou životnost. Forma je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Sada pro výrobu dekorací Goccia | SILIKOMART, Goccia - Recenze zákazníků

Sada pro výrobu dekorací Goccia | SILIKOMART, Goccia - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Sada pro výrobu dekorací Goccia | SILIKOMART, Goccia - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.