Silikonová podložka na krajkové ozdoby a dekorace TRD09 NATURE | SILIKOMART, Tricot Decor

23.089.87.0196


  • 314 Kč s DPH 259 Kč bez DPH 305 Kč s DPH 252 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

délka 80 mm
šířka/hloubka 400 mm
výška 1.8 mm
materiál: silikon

Silikonová podložka na krajkové ozdoby a dekorace TRD09 NATURE | SILIKOMART, Tricot Decor - Popis produktu

Silikonová forma pro vytvoření krajkových ozdob a dekorací ve tvaru lístků TRD09 NATURE vyrábí italská firma Silikomart v sérii Tricot Decor. Rozměry jsou 80×400×1,8 mm. Díky formě je možné vytvořit naprosto neobvyklé a unikátní dekorace z cukrové hmoty nebo čokolády. Ideální pro ozdobení dortu, dezertu nebo moučníků s potahovací hmotou. Hodí se různým gastronomickým provozovnám, cukrárnám, kavárnám, výrobním manufakturám ale i do domácnosti. Forma na cukrářské krajkové dekorace 33.089.20.0196 je vyrobena z prvotřídních materiálů a je perfektní pro práci s potahovací hmotou na bázi prášku nebo gelu od firmy Silikomart.

Silikonová podložka na krajkové ozdoby a dekorace TRD09 NATURE | SILIKOMART, Tricot Decor - Recenze zákazníků

Silikonová podložka na krajkové ozdoby a dekorace TRD09 NATURE | SILIKOMART, Tricot Decor - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Silikonová podložka na krajkové ozdoby a dekorace TRD09 NATURE | SILIKOMART, Tricot Decor - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Silikonová podložka na krajkové ozdoby a dekorace TRD09 NATURE | SILIKOMART, Tricot Decor

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím