Podložka na cukrářské ozdoby - kroužky 42 ks x 30 mm - 297x210 mm | SILIKOMART, Chablon round

25.001.86.0065


  • 511 Kč s DPH 422 Kč bez DPH 496 Kč s DPH 410 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

průměr 30 mm
materiál: silikon
počet v sadě 2 ks
cena za: sadu

Podložka na cukrářské ozdoby - kroužky 42 ks x 30 mm - 297x210 mm | SILIKOMART, Chablon round - Popis produktu

Silikonová šablona na dezertní dekorace 25.001.86.0065 je výrobek od inovativní italské firmy Silikomart, který byl vytvořen jak pro profesionální, tak jednotlivé klienty. Díky použití prvotřídního silikonu je forma ergonomická a skoro nezničitelná. Je vhodná pro používání v chladničkách, mrazničkách i pečicích troubách. Díky své ohebnosti je také velmi nenáročná na skladování. Silikonová forma na dezertní dekorace CHABLON ROUND o rozměrech 297×210 mm, je ideální pro výrobu kulatých plátů z čokolády, karamelu či isomaltu. Teď už potřebujete pouze velmi bujnou fantazii k vytvoření sofistikovaných a neobvyklých dekorací, jenž ohromí i ty nejvybíravější zákazníky. Šablonu lze mýt v myčce nádobí.

Podložka na cukrářské ozdoby - kroužky 42 ks x 30 mm - 297x210 mm | SILIKOMART, Chablon round - Recenze zákazníků

Podložka na cukrářské ozdoby - kroužky 42 ks x 30 mm - 297x210 mm | SILIKOMART, Chablon round - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Podložka na cukrářské ozdoby - kroužky 42 ks x 30 mm - 297x210 mm | SILIKOMART, Chablon round - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím