Akce

Silikonová podložka s vyznačenými kolečky na makronky 40x4,5 cm, 60x40 cm | SILIKOMART, Fiberglass

40.108.99.0000


  • 571 Kč s DPH 472 Kč bez DPH 554 Kč s DPH 458 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

délka 583 mm
šířka/hloubka 384 mm
výška 2 mm
materiál: silikon
rozměry cukroví: 45 mm

Silikonová podložka s vyznačenými kolečky na makronky 40x4,5 cm, 60x40 cm | SILIKOMART, Fiberglass - Popis produktu

Cukrářská silikonová podložka s vyznačenými kolečky 35-45 mm, kterou vyrábí italská firma Silikomart je určena pro pečení makronek, sušenek, piškotových těst, pusinek nebo k tvarování čokolády, cukrové hmoty a jiných surovin. Podložka je dodatečně vyztužená skleněnými vlákny a kolečka mají naznačené tři různé průměry: 35, 40 a 45 mm. Tento výrobek ocení hlavně každý tvořivý cukrář, ale přijde vhod také v pekárně, cukrářské výrobně, restauraci, hotelu, kavárně či cateringové firmě. Silikonová pečící podložka 40.108.99.0000 je vyrobena z prvotřídních materiálů, což zaručuje ty nejlepší výsledky, rychlou výrobu a jednoduché skladování. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Silikonová podložka s vyznačenými kolečky na makronky 40x4,5 cm, 60x40 cm | SILIKOMART, Fiberglass - Recenze zákazníků

Silikonová podložka s vyznačenými kolečky na makronky 40x4,5 cm, 60x40 cm | SILIKOMART, Fiberglass - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Silikonová podložka s vyznačenými kolečky na makronky 40x4,5 cm, 60x40 cm | SILIKOMART, Fiberglass - product.attachment

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.