Silikonová podložka s vyznačenými kolečky na makronky 48x3,5 cm, 30x40 cm | SILIKOMART, Macarons

33.041.00.0060


  • 415 Kč s DPH 343 Kč bez DPH 403 Kč s DPH 333 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 300 mm
šířka/hloubka 400 mm
výška 2 mm
materiál: silikon
rozměry cukroví: 35 mm

Silikonová podložka s vyznačenými kolečky na makronky 48x3,5 cm, 30x40 cm | SILIKOMART, Macarons - Popis produktu

Cukrářská silikonová podložka s vyznačenými kolečky 35 mm, kterou vyrábí italská firma Silikomart je určena pro pečení makronek, sušenek, piškotových těst, pusinek nebo k tvarování čokolády, cukrové hmoty a jiných surovin. Tento výrobek ocení hlavně každý tvořivý cukrář, ale přijde vhod také v pekárně, cukrářské výrobně, restauraci, hotelu, kavárně či cateringové firmě. Silikonová pečící podložka 33.041.00.0060 je vyrobena z prvotřídních materiálů, což zaručuje ty nejlepší výsledky, rychlou výrobu a jednoduché skladování. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Silikonová podložka s vyznačenými kolečky na makronky 48x3,5 cm, 30x40 cm | SILIKOMART, Macarons - Recenze zákazníků

Silikonová podložka s vyznačenými kolečky na makronky 48x3,5 cm, 30x40 cm | SILIKOMART, Macarons - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Silikonová podložka s vyznačenými kolečky na makronky 48x3,5 cm, 30x40 cm | SILIKOMART, Macarons - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím