Akce

Cukrářská silikonová podložka perforovaná GN 1/1 | SILIKOMART, Air Mat

40.110.99.0000


 • 502 Kč s DPH 414 Kč bez DPH 486 Kč s DPH 402 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  486 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 10 ks nebo více

Informace

délka 520 mm
šířka/hloubka 315 mm
materiál: silikon

Cukrářská silikonová podložka perforovaná GN 1/1 | SILIKOMART, Air Mat - Popis produktu

Cukrářská silikonová podložka perforovaná Air Mat GN 1/1, kterou vyrábí italská firma Silikomart je určena pro pečení sušenek, muffinů a jiných výrobků, které potřebují dokonalou cirkulaci vzduchu při pečení. Tento výrobek ocení hlavně každý tvořivý cukrář, ale přijde vhod také v pekárně, cukrářské výrobně, restauraci, hotelu, kavárně či cateringové firmě. Silikonová pečící podložka perforovaná 40.110.99.0000 je vyrobena z prvotřídních materiálů, což zaručuje ty nejlepší výsledky, rychlou výrobu a jednoduché skladování. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Cukrářská silikonová podložka perforovaná GN 1/1 | SILIKOMART, Air Mat - Recenze zákazníků

Cukrářská silikonová podložka perforovaná GN 1/1 | SILIKOMART, Air Mat - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Cukrářská silikonová podložka perforovaná GN 1/1 | SILIKOMART, Air Mat - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím