Akce

Oválný talíř Ø 46 cm | RAK, Fine Dine

FDOP46


  • 730 Kč s DPH 603 Kč bez DPH 708 Kč s DPH 585 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

průměr 460 mm
materiál: porcelán
Část sady: mísa
barva: krémová
záruka na odloupnutí: Ne
počet v sadě 12 ks
cena za: kus

Oválný talíř Ø 46 cm | RAK, Fine Dine - Popis produktu

Porcelán RAK je vynikající volbou pro profesionály, kteří ocení vysokou kvalitu, trvanlivost a eleganci. Hlavní výhodou porcelánu RAK je pětiletá záruka na odštípnutí okrajů. Všechny řady lze mezi sebou neomezeně kombinovat díky stejnému odstínu.

Oválný talíř Ø 46 cm | RAK, Fine Dine - Recenze zákazníků

Oválný talíř Ø 46 cm | RAK, Fine Dine - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Oválný talíř Ø 46 cm | RAK, Fine Dine - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Oválný talíř Ø 46 cm | RAK, Fine Dine

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím