Police výsuvná - podstavec pod skříň BHP, šířka 600 mm | KART-MAP, ŁW/600

ŁW/600


  • 3 194 Kč s DPH 2 640 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 600 mm
materiál: dřevo, lakovaná ocel
cena za: kus

Police výsuvná - podstavec pod skříň BHP, šířka 600 mm | KART-MAP, ŁW/600 - Popis produktu

Police výsuvná – podstavec pod skříň BHP, rozměr 30×30 mm. Lavice potažená dřevěnými lamelami a lakem. Nohy jsou zakončeny plastovými krytkami, aby se zabránilo ničení podlahy. Kovové části jsou lakovaná práškovou barvou (epoxyd – polyester).

Police výsuvná - podstavec pod skříň BHP, šířka 600 mm | KART-MAP, ŁW/600 - Recenze zákazníků

Police výsuvná - podstavec pod skříň BHP, šířka 600 mm | KART-MAP, ŁW/600 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Police výsuvná - podstavec pod skříň BHP, šířka 600 mm | KART-MAP, ŁW/600 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím