Akce

Talíř mělký trojúhelníkový 24,5x18,3x2,3 cm | STALGAST, Elegantia

397022


  • 120 Kč s DPH 100 Kč bez DPH 114 Kč s DPH 95 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 245 mm
Šířka 183 mm
výška 23 mm
objem 0.28 l
materiál: porcelán
Část sady: talíř
barva: krémová
počet v sadě 2 ks

Popis a informace

Talíř mělký 245×183×23 mm je vyroben firmou Stalgast s indexem 397022, který patří do série Elegantia. Je vyroben z vysoce kvalitního porcelánu. Je vhodný do všech gastronomických zařízení, jako jsou restaurace, kavárny, bistra a jídelny. Výrobek se prodává v balení po 6 kusech. Uvedená cena je za 1 kus. Výrobek je možné umývat jak ručně, tak v myčce na nádobí. Výrobce zajišťuje kompatibilitu výrobků s normou PE číslo 1935/2004 týkající se materiálů a předmětů povolených pro styk s potravinami.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.