Akce

Tác oválný 29x20,5x3 cm | STALGAST, Taranto

395425


  • 290 Kč s DPH 240 Kč bez DPH 276 Kč s DPH 228 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 290 mm
Šířka 205 mm
výška 30 mm
materiál: porcelán
Část sady: mísa
barva: krémová
počet v sadě 6 ks
cena za: kus

Popis a informace

Tác oválný s rozměry 290×205×30 mm od firmy Stalgast s indexem 395425 ze série Taranto je vyroben z porcelánu. Je vhodný do restaurací, cateringů, kaváren a dalších gastronomických zařízení. Lze jej mýt jak ručně, tak i v myčce na nádobí. Balení je po 6 kusech. Uvedená cena je za 1 kus.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.