Akce

Porcelánový hrnek 360 ml | ARIANE, Vital Coupe

288483


  • 143 Kč s DPH 118 Kč bez DPH 128 Kč s DPH 106 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

průměr 75 mm
výška 95 mm
objem 0.36 l
materiál: porcelán
Část sady: hrnek
barva: krémová
záruka na odloupnutí: Ne
počet v sadě 6 ks
cena za: kus

Porcelánový hrnek 360 ml | ARIANE, Vital Coupe - Popis produktu

Porcelánový hrnek, obsah 360 ml, značky Ariane je součástí velmi široké a různorodé série Vital, která je odrazem práce Mikaely Dӧrflové. Klasické coupe a square talíře se mísí s odvážnými asymetrickými čtverci a obdélníky. Tato zajímavá kolekce otevírá před šéfkuchařem neomezené možnosti servírování nápojů. Nádobí zaujme svou jednoduchostí a plně vynikne krása servírovaného jídla. Porcelánový hrnek Vital Coupe se hodí do každé restaurace a hotelu kde je kladen důraz na eleganci a moderní design. Toto nádobí je skvělým tipem na cateringové oslavy, plesy a také jako narozeninový nebo svatební dar. Porcelánový hrnek Vital Coupe 360 ml 288483 distribuuje náš obchodní partner – firma Dajar, která se zabývá veškerým vybavením pro restaurace, hotely a cateringové firmy. Gastromania je oficiálním partnerem a zástupcem této firmy v České Republice. Výrobek se prodává v balení s 6 kusy. Uvedená cena je za 1 kus.

Porcelánový hrnek 360 ml | ARIANE, Vital Coupe - Recenze zákazníků

Porcelánový hrnek 360 ml | ARIANE, Vital Coupe - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Porcelánový hrnek 360 ml | ARIANE, Vital Coupe - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Porcelánový hrnek 360 ml | ARIANE, Vital Coupe

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.