Akce

Lžíčka na dip 133x43x26 mm, 6 ks | HENDI, Tapasmini

785324


 • 409 Kč s DPH 338 Kč bez DPH 347 Kč s DPH 287 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  347 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 7 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 133 mm
šířka/hloubka 43 mm
výška 26 mm
materiál: porcelán
barva: bílá
záruka na odloupnutí: Ne
počet v sadě 6 ks
cena za: sadu

Lžíčka na dip 133x43x26 mm, 6 ks | HENDI, Tapasmini - Popis produktu

Tapasmini řada z bílého, lesklého porcelánu. Nejodolnější typ porcelánu na trhu – vysoká odolnost proti fyzické nárazu a lehký. Vhodné pro myčky nádobí a mikrovlnné trouby. Tepelně odolná až do 600 ° C. Lze stohovat. Pestré obaly.

Lžíčka na dip 133x43x26 mm, 6 ks | HENDI, Tapasmini - Recenze zákazníků

Lžíčka na dip 133x43x26 mm, 6 ks | HENDI, Tapasmini - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Lžíčka na dip 133x43x26 mm, 6 ks | HENDI, Tapasmini - product.attachment

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím