Akce

Kameninová salátová mísa 483 ml | ART DE COUISINE, Stoneware

52659


  • 286 Kč s DPH 237 Kč bez DPH 258 Kč s DPH 213 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 10 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

průměr 160 mm
objem 0.483 l
materiál: porcelán
Část sady: salátová miska
barva: světle hnědá
záruka na odloupnutí: Ne
počet v sadě 6 ks
cena za: kus
tvar: kulatý

Popis a informace

Kameninová salátová mísa, obsah 483 ml, značky Art de Couisine v sérii Stoneware je součástí překrásné degustační série. V podnicích, kde se servíruje například mexická kuchyně či různé regionální pokrmy se toto nádobí bude vyjímat svou rustikální barvou a klasickými tvary. Kameninová salátová mísa Stoneware je ideální pro restaurace a hotely, které chtějí zdůraznit svůj jedinečný místní styl. Skvěle se hodí na bankety a cateringové slavnosti v přírodě. Toto nádobí je skvělý tip na svatební či narozeninový dárek. Kameninová salátová mísa 483 ml 52659 distribuuje sekce HoReCa, společnosti Dajar, které jsme oficiálním partnerem a zástupcem v hotelové a gastronomické branži v České Republice. Výrobek se prodává v balení s 6 kusy. Uvedená cena je za 1 kus.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.