Novinka

Čokoládová rýže z hořké čokolády 5 - 12 mm Vermicelli Dark, 1 kg balení | CALLEBAUT, CHK-D-E1-U68

CHK-D-E1-U68


  • 422 Kč s DPH 348 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 5 ks nebo více

Informace

váha 1 kg
cena za: kus

Čokoládová rýže z hořké čokolády 5 - 12 mm Vermicelli Dark, 1 kg balení | CALLEBAUT, CHK-D-E1-U68 - Popis produktu

Tyčinky z hořké čokolády na dekoraci, 5 – 12 mm Vermicelli Dark, 1 kg balení CHK-W-E1-U68 je drobná, lesklá a křupavá posypka, která je vyrobená ze 100% belgické hořké čokolády. Někteří ji nazývají čokoládová rýže, jiní posypka, nebo čokoládová zrnka. Ať tak, či onak, jde o velmi lahodnou a křupavou pochoutku, která je vyrobená z hořké čokolády Callebaut®, která je příliš dobrá na to, aby zůstala jen ozdobou. Překvapí svou křupavostí a leskem, který je 100% přírodní, bez přidání dalších leštících přípravků, a dosáhnout jej lze pouze poctivým a pracným promícháváním. Můžete si s ní ozdobit obyčejný krajíc chleba i dokonale připravený dezert a v obou případech vás čeká perfektní chuťový zážitek. Dá se s ní dělat i mnohem více. Je takřka nutností při přípravě čokoládových pralinek Truffle a Brigadeiro. Hodí se také na dekoraci sladkých, mléčných nápojů, nebo zmrzliny, nebo při pečení.

Čokoládová rýže z hořké čokolády 5 - 12 mm Vermicelli Dark, 1 kg balení | CALLEBAUT, CHK-D-E1-U68 - Recenze zákazníků

Čokoládová rýže z hořké čokolády 5 - 12 mm Vermicelli Dark, 1 kg balení | CALLEBAUT, CHK-D-E1-U68 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Čokoládová rýže z hořké čokolády 5 - 12 mm Vermicelli Dark, 1 kg balení | CALLEBAUT, CHK-D-E1-U68 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Čokoládová rýže z hořké čokolády 5 - 12 mm Vermicelli Dark, 1 kg balení | CALLEBAUT, CHK-D-E1-U68

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.