Novinka

Vločky z mléčné čokolády pro dekoraci, 1,5 - 2,7 mm, 1 kg balení | CALLEBAUT, SPLIT-4-M-E2-U68

SPLIT-4-M-E2-U68


  • 446 Kč s DPH 369 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 7 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

váha 1 kg
cena za: kus

Vločky z mléčné čokolády pro dekoraci, 1,5 - 2,7 mm, 1 kg balení | CALLEBAUT, SPLIT-4-M-E2-U68 - Popis produktu

Vločky z mléčné čokolády na dekoraci 1,5 až 2,7 mm, 1 kg balení SPLIT-4-M-E2-U68 jsou malé, nepravidelné, lesklé a křupavé kousky čokolády s příchutí kakaa a karamelu. Použitím těchto lesklých, křupavých čokoládových kousků ozdobíte a zvýrazníte své umělecké dílo, které zaujme každého zákazníka. Čokoládové vločky jsou vyrobeny z čisté mléčné čokolády a jsou pečlivě leštěny zcela přírodním způsobem, bez použití přípravků, které zvyšují lesk. Vločky mají nepravidelný polo-obdelníkový tvar a velikost 1,5 – 2,7 mm. Posypte těmito lesklými kousky čokolády své čerstvě namočené pralinky, nebo si ozdobte jakýkoli dezert, dort, zákusek apod. Pokud se snažíte vytvořit svým dezertem obzvláště slavnostní efekt, můžete tyto čokoládové vločky navíc smíchat zlatým, metalickým nebo barevným jedlým práškem Mona Lisa.

Vločky z mléčné čokolády pro dekoraci, 1,5 - 2,7 mm, 1 kg balení | CALLEBAUT, SPLIT-4-M-E2-U68 - Recenze zákazníků

Vločky z mléčné čokolády pro dekoraci, 1,5 - 2,7 mm, 1 kg balení | CALLEBAUT, SPLIT-4-M-E2-U68 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Vločky z mléčné čokolády pro dekoraci, 1,5 - 2,7 mm, 1 kg balení | CALLEBAUT, SPLIT-4-M-E2-U68 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Vločky z mléčné čokolády pro dekoraci, 1,5 - 2,7 mm, 1 kg balení | CALLEBAUT, SPLIT-4-M-E2-U68

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.