Novinka Akce

Dekorativní obal na 6 makronek, černý | SILIKOMART, Macado 6

72.351.20.0000-1


  • 31 Kč s DPH 26 Kč bez DPH 30 Kč s DPH 25 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 20 ks nebo více

Informace

materiál: plast
barva: černá
včetně poklice: Ano

Dekorativní obal na 6 makronek, černý | SILIKOMART, Macado 6 - Popis produktu

Dekorativní obal na makronky, černá barva od italské firmy SILIKOMART, z kolekce Black Macado 6. Obal je ideální pro převážení, uchovávání a prezentaci 6 ks makronek nebo čokoládových pralinek s průměrem 5 cm. Každá makronka je oddělená speciální plastovou přepážkou. Obal je vyroben z prvotřídního plastu – černý spodek, který se přiklopí transparentním, těsným víkem, které lze ještě dodatečně připevnit lepidlem, lepicí páskou či jiným dekorativním materiálem, běžně používaným v cukrářství. Obal na makronky 72.351.20.0000 je navrženo v souladu s cukrářkou normou – standardní rozměr 60×40 cm, vejde se 20 obalů Macado 6. Uvedená cena je za 1 ks. Dostupné také jako ekonomické množstevní balení s 90 ks.

Dekorativní obal na 6 makronek, černý | SILIKOMART, Macado 6 - Recenze zákazníků

Dekorativní obal na 6 makronek, černý | SILIKOMART, Macado 6 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Dekorativní obal na 6 makronek, černý | SILIKOMART, Macado 6 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Dekorativní obal na 6 makronek, černý | SILIKOMART, Macado 6

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím