Sklenice s víkem, 2,5 l | DAJAR, Kitchen

74565


  • 165 Kč s DPH 137 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 258 mm
objem 2.5 l
materiál: sklo
barva: průhledná
počet v sadě 1 ks
cena za: kus

Sklenice s víkem, 2,5 l | DAJAR, Kitchen - Popis produktu

Sklenice s víkem jsou ideální pro skladování potravinářských výrobků jako je káva, čaj či cereálie. Originální způsob pro prezentaci cukroví.

Sklenice s víkem, 2,5 l | DAJAR, Kitchen - Recenze zákazníků

Sklenice s víkem, 2,5 l | DAJAR, Kitchen - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Sklenice s víkem, 2,5 l | DAJAR, Kitchen - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.