Novinka

Krabička na 36 makronek, 50 kusů | ALCAS, 023/36-50

023/36-50


  • 730 Kč s DPH 603 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 72 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 5 ks nebo více

Informace

délka 285 mm
Šířka 205 mm
výška 25 mm
materiál: polykarbonát
barva: průhledná
počet v sadě 50 ks
cena za: sadu
třida nerezové oceli: 18/0
povrch: saténový
nátěr: žádný

Popis a informace

Krabička na 36 makronek od firmy Alcas je vyroben z průhledného polykarbonátu je vhodný k servírování, prodeji a transportu makronek. Díky 2 dílům vzniká krabička, která je přímo dělaná na makronky. Uvedená cena je za balení obsahující 50 kusů.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.