Akce

Nůž na máslo, ovoce mono | ETERNUM, Alaska

ET-2080-40


  • 97 Kč s DPH 80 Kč bez DPH 94 Kč s DPH 78 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 160 mm
materiál: nerezová ocel
třida nerezové oceli: 18/10
prvek ze sady příborů: nůž
počet v sadě 12 ks
cena za: kus

Nůž na máslo, ovoce mono | ETERNUM, Alaska - Popis produktu

Nůž na máslo, značky Eternum. Řada Alaska příbory vyrobené z nerezové oceli tloušťky 3,5 mm. Určené k mytí v myčce na nádobí.

Nůž na máslo, ovoce mono | ETERNUM, Alaska - Recenze zákazníků

Nůž na máslo, ovoce mono | ETERNUM, Alaska - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Nůž na máslo, ovoce mono | ETERNUM, Alaska - product.attachment

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím