Akce

Vidlička na servírování ryb, 235 mm | ETERNUM, Anser

ET-1670-30


  • 3 109 Kč s DPH 2 569 Kč bez DPH 3 016 Kč s DPH 2 492 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 235 mm
materiál: nerezová ocel
třida nerezové oceli: 18/10
prvek ze sady příborů: vidlička
počet v sadě 1 ks
cena za: kus

Vidlička na servírování ryb, 235 mm | ETERNUM, Anser - Popis produktu

Vidlička na servírování ryb značky Eternum. Řada Anser příbory vyrobené z nerezové oceli tloušťky 3 mm. Určené k mytí v myčce na nádobí.

Vidlička na servírování ryb, 235 mm | ETERNUM, Anser - Recenze zákazníků

Vidlička na servírování ryb, 235 mm | ETERNUM, Anser - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Vidlička na servírování ryb, 235 mm | ETERNUM, Anser - product.attachment

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím