Vidlička dezertní 186 mm | SOLA, Montreal

290366


  • 88 Kč s DPH 72 Kč bez DPH 79 Kč s DPH 65 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 181 mm
materiál: nerezová ocel
třida nerezové oceli: 18/10
prvek ze sady příborů: vidlička
počet v sadě 12 ks
cena za: kus

Popis a informace

Sola je nizozemská společnost s více než 140-letou tradicí a velmi známá mezinárodní značka, která vyrábí příbory. V průběhu let, se specializovala na zásobování nejen stravovacích zařízení, ale i letecké a námořní společnosti. Příbory jsou vyrobené z vysoce kvalitní 18/10 nerezové oceli, což znamená, že kromě 18% chrómu slitiny přidáno 10% niklu, která zpevňuje příbory, zlepšuje jejich odolnost proti korozi a dodává lesk. Tloušťka oceli: 5 mm.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.