Akce

Univerzální krouhací nástavec GVS „komplet“ pro AE 6e | FEUMA, 7113060

7113060


  • 43 923 Kč s DPH 36 300 Kč bez DPH 41 727 Kč s DPH 34 485 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

materiál: nerezová ocel
barva: nerez (inox)
cena za: kus

Univerzální krouhací nástavec GVS „komplet“ pro AE 6e | FEUMA, 7113060 - Popis produktu

Univerzální krouhací „nástavec pro labužníky“ s magnetickým zabezpečovacím zařízením, a celouřadou plnících otvorů pr speciální ozdobné krouhání, např.mřížkované plátky, okurky, brambor, řepy, nebo jemné kostičky, šikmé řezy apod. (hranatý, oválný, kulatý, tenký, široký nebo šikmý plnící otvor) provedení nástavce: nerezová ocel, plastová přítlačná zařízení a posunováky, nasazuje se na hnací jednotku.

Univerzální krouhací nástavec GVS „komplet“ pro AE 6e | FEUMA, 7113060 - Recenze zákazníků

Univerzální krouhací nástavec GVS „komplet“ pro AE 6e | FEUMA, 7113060 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Univerzální krouhací nástavec GVS „komplet“ pro AE 6e | FEUMA, 7113060 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Univerzální krouhací nástavec GVS „komplet“ pro AE 6e | FEUMA, 7113060

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím