Akce

Papírové obaly na nanuky na dřívku 6x13x3 cm, 200 ks | SILIKOMART, Accessori & take away

99.405.99.0002


 • 299 Kč s DPH 247 Kč bez DPH 290 Kč s DPH 240 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  290 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

délka 60 mm
šířka/hloubka 130 mm
výška 30 mm
materiál: pergamenový papír
počet v sadě 200 ks
cena za: sadu
povrch: saténový
nátěr: žádný

Papírové obaly na nanuky na dřívku 6x13x3 cm, 200 ks | SILIKOMART, Accessori & take away - Popis produktu

Papírové sáčky z pergamenu pro nanuky a chuťovky velikosti 60×130×30 mm, se perfektně hodí k nanukům a chuťovkám italské firmy SILIKOMART typu Classic, Tango a ChocoStick. Hodí se i ke klasickým domácím nanukům. Vysoce kvalitní materiál a provedení zajišťují dobrou odolnost papírových sáčků při přenášení dezertů „sebou“ a také pro skladování v lednici. Ideální pro domácnost, jídelny, cukrárny, kavárny, cateringové firmy, švédské stoly a také pro firmy vyrábějící zmrzliny a netypické chuťovky ve velké míře. Výrobek papírové sáčky pro nanuky 99.405.99.0002 je v balení obsahující 200 ks. Tloušťka pergamenu je 45g.

Papírové obaly na nanuky na dřívku 6x13x3 cm, 200 ks | SILIKOMART, Accessori & take away - Recenze zákazníků

Papírové obaly na nanuky na dřívku 6x13x3 cm, 200 ks | SILIKOMART, Accessori & take away - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Papírové obaly na nanuky na dřívku 6x13x3 cm, 200 ks | SILIKOMART, Accessori & take away - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Papírové obaly na nanuky na dřívku 6x13x3 cm, 200 ks | SILIKOMART, Accessori & take away

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím