Chladící vitrína přístěnná bez dveří 2500 mm | JUKA, VARNA 250/80

VAR-250/80


  • 131 391 Kč s DPH 108 588 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 7 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 2500 mm
Šířka 780 mm
výška 2000 mm
příkon 3.3 kW
napětí: 230 V
min. teplota 2 °C
max. teplota 8 °C
odtávání: automatické
materiál: nerezová ocel
počet polic 5 ks
ventilátor: Ano

Popis a informace

Chladící vitrína přístěnná s ventilovaným chlazením, vestavěný agregát, chladivo R 404a. Verze otevřená s noční roletou. Digitální termostat, 5 chlazených polic ventilovaných, nastavitelných. Chlazená výstavní plocha, osvětlení vitríny boční horní, bočnice plné nebo prosklené. Automatické odpařování kondenzátu a odtávání. Provozní teplota od +8 do +2°C. Na objednávku: spojování do sestav, osvětlení polic, LED osvětlení. Tyče + háky na uzeniny, plexi přepážka mezi policemi, kolečka verze na zeleninu. Jiné barevné provedení, dřevěné opláštění. Image fólie SIBU.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.